Web Tasarım Demo Tasarımlarımızı incelemek için Tıklayınız.

Firmamız ve yaptığımız iş hakkında daha fazlasını öğrenin

Kuruluşumuzdan bu yana, Alan Adı , Web Hosting , Reseller Hosting , Radyo Hosting , Adwords , Kiralık Sunucu , Web Tasarım hizmetleri vermekteyiz. Oluşturduğumuz ARGE yapımız ile sürekli yeni teknolojiler geliştirmekteyiz. Verdiğimiz tüm hizmetler için servis seviye garantileri (SLA) sunmaktayız.

Ne zamandır bu sektördeyiz ?

2011 yılından bu yana büyüyen yapımız ve gelişen teknolojilerimizle müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kimlere ve hangi pazarlara hizmet veriyoruz ?

Kurumsal bir firma olarak kurumsal müşterilere hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Bunun yanında bireysel müşterilerimizede her zaman hizmet vermeye devam ediyoruz. Genelde Türkiye pazarında hizmet veriyor olup Dünya pazarında da adımızı duyurmuş bulunuyoruz. Birçok Türk ve yabancı müşterimize hizmet vermenin grurunu yaşıyoruz.

Yol Tarifi:

Değerlerimiz

Ahost Bilişim olarak amacımız, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına tam olarak ve zamanında cevap verebilmek, müşteri ilişkilerimizi geliştirmek, müşterilerimizin tutum ve davranışlarını doğru anlamak, müşteri coşkusunu ve bağlılığını Ahost Bilişim olarak paylaşabilmektir. Hizmetlerimiz ve kreatif fikirlerimizle daha mutlu müşteri profili oluşturmak için çalışıyoruz.

Kalite

Sürekli olarak geleceğe yatırım yapıyor ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Kazancımızın %95'ini sunucu/donanım/yazılım vb.. yatırım yaparak değerlendiriyoruz

Performans

Network altyapısında 10 Gbit ethernet ara yüzleri kullanılır. Talep edilmesi durumunda 100 Gbit ethernet erişim kapasitesi de mevcuttur.

Uptime

Web sunucularımızda minimum %99.9 uptime garantisi verilmekte olup, bu oran yurtdışı ve yurtiçi izleme sistemlerimiz tarafından aylık olarak ölçülmektedir.

Özellikler

2 x Intel® Xeon® CPU E5-2650 v2 128 GB Kingston 3000Mhz DDR4 2 x 1 Gbit İntel Pro Ethernet Kartı PHP Version 5.6,7.0,7.1,7.2,7.3

Destek

7/24 telefon ile destek bileti açarak yada WhatsApp hattımız üzerinden destek imkanı,En iyi ve en doğru paketi seçebilmeniz için danışmanlık hizmeti.

Güvenlik

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır.

Sosyal Ağda Paylaş


WhatsApp Destek