Web Tasarım Demo Tasarımlarımızı incelemek için Tıklayınız.

Website Hosting

Hızlı ve Güvenilir Web Hosting

Web Hosting paketlerimizi inceleyerek, kişisel ve kurumsal projeleriniz için özel olarak optimize edilmiş, ücretsiz taşıma, ışık hızında ve yüksek performanslı hosting hizmetini kaçırmayın!

Özellikler Linux 100 Linux 250 Linux 500
Depolama alanı 100 MB 250 MB 500 MB
Trafik 10 GB 10 GB 10 GB
FTP Hesabı 1 2 3
Veritabanı 1 2 3
E-posta hesapları 5 10 15
Sub Domain 1 2 3
Site Yedekleme
Oto Script Kurulum
Domain Gizleme
7/24 Destek
Yıllık Ödeme 35.00₺ 55.00₺ 65.00₺
Sipariş Ver Sipariş Ver Sipariş Ver
Özellikler Linux Bronz Linux Silver Linux Gold
Depolama alanı 1024 MB 2048 MB 3072 MB
Trafik 10 GB 10 GB 10 GB
FTP Hesabı 4 5 6
Veritabanı 4 5 6
E-posta hesapları 10 20 30
Sub Domain 4 5 6
Site Yedekleme
Oto Script Kurulum
Domain Gizleme
7/24 Destek
Yıllık Ödeme 75.00₺ 90.00₺ 105.00₺
Sipariş Ver Sipariş Ver Sipariş Ver
Özellikler Linux Platin Linux Kurumsal Linux E-Ticaret
Depolama alanı 4096 MB 5120 MB 6144 MB
Trafik 10 GB 10 GB 10 GB
FTP Hesabı 7 8 9
Veritabanı 7 8 9
E-posta hesapları 40 50 60
Sub Domain 7 8 9
Site Yedekleme
Website Builder
Domain Gizleme
7/24 Destek
Yıllık Ödeme 120.00₺ 135.00₺ 150.00₺
Sipariş Ver Sipariş Ver Sipariş Ver

CPanel Hosting

Web hosting sistemlerinin son kullanıcılar tarafından kolaylıkla yönetilebilmesi ve işlemleri rahatlık yapılabilmesi için web hosting firmaları ve 3. parti yazılım üreticileri tarafından birçok uygulama geliştirilmiştir. Şüphesiz ki bu uygulamalardan en popüler ve Dünya üzerinde en çok kullanılanı Cpanel yönetim ara yüzüdür

Lider kontrol paneli

Kullanıcı dostu ve kolay arayüzü ile müşterilerimize en iyi kontrolü sunuyoruz.

Otomatik Script Kurulumu

Kodlama bilmenize gerek kalmadan, en iyi ve kolay şekilde istediğiniz profesyonel scriptleri kurabilirsiniz.

Güvenlik

Virüs taraması ile panelinizden virüsleri tarayarak hackerlere engel olabilirsiniz.

Web Sitesi Araçları

Web siteniz için en iyi ve güvenilir eklentilerinede ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Litespeed

Litespeed ve LSCache sayesinde web sitelerinizi çok daha hızlı çalıştırın..

Cloudlinux CageFS

Cloudlinux CageFS ile hesap bazlı limitlemeler yapılarak tüm sitelerin eşit kaynak kullanması sağlanır. Ayrıca CageFS özelliği sayesinde tüm hesapların verileri birbirinden izole saklanır..

Config Exploit Scanner (CXS)

Sunucu üzerinde yüksek güvenlik sağlar ve anlık olarak atılan tüm dosyaları tarama özelliği vardır.Geniş veri tabanı sayesinde kötü amaçlı yazılımlara karşı %99 koruma sağlar..

Sıkça Sorulan Sorular

Bilgili bir karar vermenize yardımcı olmak için, bu sayfada listelenen ürün ve hizmetlerle ilgili en sık sorulan soruların bir listesini hazırladık..

Sorunuzun cevabını bulamıyorsanız veya bu konuda daha fazla bilgi istiyorsanız, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin; size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız..

Bizimle İletişime Geçin
Bütün ürünlerimiz için 7/24 teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.
Web Hosting Siparişleriniz için koşulsuz şekilde 15 gün içinde para iadesinde bulunuyoruz.
Web Hosting, hazırlamış olduğunuz web sitesini yayınlayabilmek için internete sürekli bağlı sunucu bilgisayarlarda size ayırılan alan kiralama hizmetine denilir. Bu sunucuda sizin sitenizden farklı sitelerde aynı anda barındırılabilir..
Bandwidth, Türkçe’si bant genişliği, kullanılan sistem veya network ciğazının calıştığı frekans bölgesinin genişligini ifade eden değerdir. Bandwidth sitenizin anlık veya aylık toplamda harcayabileceği data tranferi limitini gösterir.
Kısaca web sitenizin adresidir. Hosting hizmeti sadece sitenizin barınma işini kapsar. Web siteniz için bir de alan adına ihtiyacınız vardır. “.com .net .org .com.tr ” ve bunun gibi birçok alan adı uzantısı mevcuttur.
FTP (File transfer protocol) bir web sunucusuna dosya göndermenin veya sunucuda bulunan dosyaları bilgisayarınıza aktarmanın en kolay yoludur. FTP ile sunucuya bağlanmak için FTP programları kullanılır. (FileZila, CuteFTP, LeechFTP vs..)
Hosting hizmeti ile birlikte sunucunun kurulum, bakım ve tüm yönetim işlemlerinin üstlenilmesi anlamına gelir. Sunucunun periyodik olarak bamı yapılır ve bir sorun olduğunda sunucuya direk müdahale edilir.
MySQL çok hızlı ve sağlam bir ilişkisel veritabanı yönetim sistemidir (RDBMS). Veritabanları her türlü bilginin saklanmasını ve kolay şekilde yönetilmesini sağlar . MySQL sunucusu, verilerinize erişimi kontrol ederken çok sayıda kullanıcının aynı anda üzerinde çalışmasını ve hızlı erişimini sağlar. Ayrıca verilerin gizliliğini ve sadece yetkili kullanıcıların erişebilme hakkını güvence altına alır.
Alan adlarını IP adreslerine çeviren birime verilen addır. Tescil ettiğiniz domain için yönlendireceğiniz sunucunun Nameserver adreslerini yazmanız gerekir. Bu adresler sitenizi barındıracak firma tarafındna size verilir. (ns1.ahost.web.tr, ns2.ahost.web.tr gibi).
Sitemizde Ödeme Seçenekleri sayfasında bulunan banka hesaplarımıza ödeme yapabilir yada geçmiş olduğunuz siparişinizin faturası üzerinden Kredi kartı veya Ön ödemeli kartınız ile kolay ve güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.
Ödemenizi yaptıktan sonra ürününüz otomatik kurulur. Muhasebe ekibi tarafından ödemeniz kontrol edilip faturanız onaylandıktan sonra sipariş faturanız isteğe göre kargolanır. Bilgileriniz sistemde kayıtlı mail adresinize gönderiliyor.
Web sitemiz üzerinden müşteri panelinize giriş yaparak hizmetlerim kısmından hosting paketinize ulaşabilir dilediğiniz zaman şifrenizi sıfırlayabilir , hosting paketinizi yönetebilir , cPanel ve WebMail'e bağlantı kurabilir ve mevcut bilgilerinizi görebilirsiniz. Takıldığınız yer olur ise sitemiz üzerinden destek bileti oluşturabilirsiniz.
Yanlış paket alındı ise destek bileti açarak istediğiniz başka bir hosting paketine geçiş yapabilirsiniz. Hosting paketlerinde 2 gün içerisinde iademiz bulunmaktadır 2 günü geçen hosting hizmetlerinde iademiz bulunmamaktadır.
Düşük bir paketle başladınız trafiğiniz , disk alanınız veya diğer özellikleriniz yeterli gelmedi ve paketinizi yükseltmek istiyorsunuz hiçbir kayıt olmadan kolayca dilediğiniz pakete ödemesini yaparak geçebilirsiniz. Yedek aktarma , kayıp yaşama derdiniz olmaz anında paket yükseltme işlemi yapılmaktadır.
Yazılımsal olarak korumalarımız kurulu olup ekstra olarak fiziksel korumalarımızda vardır hosting sunucularında bu korumaları her müşterimize ücretsiz olarak sağlamaktayız. Yurt içi 1 Gbit'e Yurt dışı 500 Gbit'e kadar tüm müşterilerimizin web sitelerini koruyoruz.
WhatsApp Destek