SSL Sertifikaları

Sitenizi güvence altına alın ve ziyaretçilere güven verin

Doğrulama seviyenizi seçin

Alan Doğrulaması (DV)

Temel Güvenlik

Bir kaç dakikada aktif olur, bloglar, sosyal medya ve kişisel web siteleri için ideal

Satın Al

Kuruluş Doğrulama (OV)

Güçlü iş seviyesi SSL

Sertifika içerisindeki şirket kimliği, iş web siteleri için ideal

Satın al

Genişletilmiş Doğrulama (EV)

Maksimum Koruma ve Güvenlik

Yeşil adres çubuğu ve şirket adı görüntüleniyor, e-ticaret için ideal

Satın Al

Emin değil? Tüm sertifikaları görüntüle

SSL Nedir??SSL Sertifikaları, internette veri şifrelemeyi etkinleştirir ve verilerin bir web sunucusundan bir tarayıcıya güvenli bir şekilde iletilmesini sağlar. SSL ile web siteniz https protokolünü kullanabilir ve bağlantının güvenli olduğunu belirtmek için son kullanıcılar web tarayıcılarında bir asma kilit görüntüler.

Tüm SSL sertifikaları verilerinizi korumak ve doğrulamak için benzer yöntemler kullanmasına rağmen, sağladıkları güven ve doğrulama seviyesi. Standard SSL (Domain Doğrulama) Sertifikalar, SSL sertifikasının en kolay ve en yaygın türüdür. OV Ve EV Sertifikaları ise, sertifikayı elinde tutan şirketin veya kuruluşun kimliğini, son kullanıcılara daha fazla güvenen kimlik doğrulamasını yapabilir.

EV Sertifikası en üst düzey doğrulama ve güven sunarak, şirketin veya kuruluşun adını yeşil olarak adres çubuğunda gösterecektir. Bu, izleyicilerin ziyaret ettikleri siteyi onaylamak için ek adımlar attığını bilebilecek kısa ve görsel bir yoludur - bu nedenle, büyük şirketlerin ve kuruluşların çoğunun, EV sertifikaları seçmelerinin nedeni budur.

Tarayıcılar değişiyor, hazır mısınız?

HTTPS yoluyla sunulmayan Web sayfaları,Google Chrome ve Mozilla Firefox'ta. 'güvenli değil' olarak işaretlenecektir. Web siteniz bunlardan biri olabilir mi?
Dünyanın en popüler tarayıcıları olarak, bu, küresel internet trafiğinin yaklaşık% 70'ini etkileyecek ve diğer tarayıcı şirketleri de bunu takip edecek..
 • RapidSSL

  RapidSSL® Sertifikaları, Müşterilerinizin işlemlerini 256 bitlik veri şifreleme ve site kimlik doğrulamasına kadar güvenli hale getirmenize yardımcı olur. Otomatik alan kontrolü doğrulaması ile kayıt yoluyla sertifika alın ve hız kazanın. SSL sertifikalarımız sektördeki en uygun fiyatlı sertifikalardır. Masraflarımızı düşürmeyip tasarruflarımızı size veriyoruz.

  sadece
  $11.50/yr
  Learn more
 • GeoTrust QuickSSL Premium

  Web sitenizi hızlıca güvenli hale getirin. GeoTrust® QuickSSL® Premium sertifikaları, çevrimiçi işlemleri ve uygulamaları SSL ile korumaya başlamanın en hızlı yollarından biridir. Otomatik kimlik doğrulama ve yayınlama işlemi ile, QuickSSL Premium SSL sertifikanızın alınması birkaç dakika alır. Bundan sonra sertifikalarınızı yönetmek ve yenilemek çok kolay. GeoTrust ile kolaylık, seçim veya güvenilirlikten ödün vermeden ucuz SSL elde edersiniz.

  sadece
  $69.67/yr
  Learn more
 • GeoTrust True BusinessID

  İş sınıfı SSL yalnızca daha iyi. İşletmeniz için SSL güvenliğini seçme söz konusu olduğunda, çok seçeneğiniz var. GeoTrust ile karar vermek kolaydır. GeoTrust® True BusinessID SSL sertifikaları, müşterilerinize sitenizin güvenilir olduğunu ve sertifikalarını güvenilir bir sertifika yetkilisinden alabilmeleri için güvenliklerini ciddiye aldığınızı bildirir.

  sadece
  $87.33/yr
  Learn more
 • Symantec Secure Site

  Uygun maliyetli koruma ve endüstrinin gücü belirleyin. Güvenlikteki ilk adresten. 256-bit şifrelemeye kadar işlem yapmayan ve / veya dahili sitelerinizi koruyun. Daha fazla harcamak zorunda kalmadan.

  sadece
  $290.33/yr
  Learn more
 • Symantec Secure Site Pro

  Tüm sitenizin güvenliğini ECC şifreleme ve proaktif güvenlik açığı değerlendirmesi ile güçlendirin. Alabileceğiniz en güçlü şifreleme için işlemlerinizi, verilerinizi ve iletişimlerinizi ECC, RSA ve DSA algoritmaları ile koruyun.

  sadece
  $705.67/yr
  Learn more
 • GeoTrust True Business ID with EV

  Yeşil adres çubuğuyla güçlü bir güvenlik açıklaması yapın. EV'li GeoTrust® True BusinessID (Genişletilmiş Doğrulama), SSL sertifikaları arasında mevcut olan en üst düzey kimlik doğrulamasını görsel olarak teyit eden birinci sınıf iş güvenliği SSL güvenlik ürünümüzdür. Yeşil çubuk hepsini söylüyor. Web sitesi ziyaretçileri, yüksek güvenlikli tarayıcılarında adres çubuğu yeşil renge döndüğünde gerçekten farkeder ve kuruluş alanı, işletme adınız ile GeoTrust arasında dönüşüm başlar.

  sadece
  $165.50/yr
  Learn more
 • Symantec Secure Site EV

  Her ziyaretinizin her saniyesinin korunduğunu hatırlatan görsel hatırlatmalarla, güvencenizi sitenize ve güvenliğinize ekleyin. Ziyaretçilerinize, işlemlerinin RSA ve DSA algoritmaları ile korunduğuna dair görsel güvence verin. Hepsi tek bir sertifika ile.

  sadece
  $739.00/yr
  Learn more
 • Symantec Secure Site Pro EV

  En gelişmiş şifreleme algoritmasını görsel güvence ipuçlarıyla birleştirerek, güven için bir soru sormayın. Müşterilerinizi, 256 bit şifreleme ve 3 algoritma ile koruyun; ayrıca, gerçekten sitenizde olduklarını görsel olarak kanıtlayın.

  sadece
  $1109.00/yr
  Learn more
 • RapidSSL Wildcard

  RapidSSL® Wildcard Certificates help you secure multiple subdomains with one low-cost SSL certificate issued to *.yourdomain.com. Protect your customers' personal data with up to 256-bit encryption. Automated domain control validation makes site authentication a breeze. At RapidSSL, we believe in providing the SSL protection you need at a competitive price.

  sadece
  $131.33/yr
  Learn more
 • GeoTrust True Business ID Wildcard

  Sertifika yönetimini, bir Joker sertifika kolaylığıyla basitleştirin. GeoTrust® True BusinessID joker sertifikalar, tek bir sertifikada birden çok alt alana sahip olmanızı sağlar ve böylece yönetim süresini ve maliyetini azaltır. İster şirketinizin ana sayfası veya posta sunucunuzun ana makine adı olsun, hassas bilgilerin korunması sizin amacınızdır - ve bizim de hedefimiz.

  sadece
  $387.67/yr
  Learn more

SSS

SSL Sertifikası nedir?

SSL Sertifikaları, internette veri şifrelemeyi etkinleştirir ve verilerin bir web sunucusundan bir tarayıcıya güvenli bir şekilde iletilmesini sağlar. SSL ile web siteniz https protokolünü kullanabilir ve bağlantının güvenli olduğunu belirtmek için son kullanıcılar web tarayıcılarında bir asma kilit görüntüler.

Neden bir SSL Sertifikasına ihtiyacım var?

SSL Sertifikaları, internetin önemli bir parçasıdır. Bilgisayarınızla bir web sitesinin bulunduğu sunucu arasındaki iletişimi şifrelemekle kalmaz, aynı zamanda bir sitenin iddia ettiği gibi bir doğrulama sağlarlar.

Farklı SSL türleri nelerdir??

SSL Sertifikalarının temel alındığı 3 ayrı inceleme düzeyi bulunmaktadır. Alan Adı Onaylı (DV), Kuruluş Onaylı (OV) ve Genişletilmiş Doğrulama (EV). Sertifika türleri arasındaki en büyük fark, Sertifika Yetkilisi, RapidSSL, GeoTrust ve Symantec'in bir sertifika vermek için istediği ve doğruladığı bilgilerle ilgilidir. Yüksek düzeyli sertifika daha fazla bilgi gerektirir ve genellikle tarayıcı çubuğunda görüntülenir. Örneğin, EV SSL, tarayıcı çubuğunu yeşil renkte çevirir ve daha fazla güven oluşturmak için ziyaretçilere kuruluş adını görüntüler.

Çevrimiçi Web Güvenliği'ndeki en güvenilir markalardan yalnızca SSL sertifikaları satıyoruz