SSL Sertifikaları

Sitenizin güvenliğini sağlayın ve ziyaretçilerinize güven ve itimat katın.
Birçok markayla, tüm site güvenliği ihtiyaçlarınız için doğru sertifikaya sahibiz

Doğrulama düzeyinizi seçin

Etki Alanı Doğrulaması (DV)

Temel Güvenlik

Yalnızca alan adı doğrulaması. Dakikalar içinde verilir. Bloglar, sosyal medya ve kişisel web siteleri için idealdir.

Satın Al

Kuruluş Doğrulaması (OV)

İşletme düzeyinde güçlü SSL

Temel kimlik doğrulama. Küçük işletme web siteleri ve hassas bilgileri kabul eden sayfalar için idealdir.

Satın Al

Genişletilmiş Doğrulama (EV)

Maksimum Koruma ve Güven

Tam kimlik doğrulama. Maksimum ziyaretçi güveni sağlamak isteyen İşletme ve E-ticaret siteleri için idealdir.

Satın Al

Hangisini seçeceğinizden emin değil misiniz? Karar vermenize yardımcı olalım

SSL Nedir?SSL Sertifikaları internet güvenliği açısından temeldir. Şifreli bir bağlantı kurmak ve verilerin bir tarayıcı arasında güvenli bir şekilde iletilmesine izin vermek için kullanılırlar. veya kullanıcının bilgisayarı ve bir sunucu veya web sitesi.

 • Tarayıcı ile sunucu arasında güvenli bir bağlantı kurar
 • Müşterilerinizin size sağladığı hassas bilgileri korumak için iletişimi şifreler
 • Tarayıcıda web adresinizin yanına bir asma kilit yerleştirir
 • Bir kuruluşun kimliğini doğrular

Standart SSL (Etki Alanı Doğrulanmış) Sertifikaları en kolay ve en kolay olanıdır en yaygın SSL sertifikası türüdür. OV ve EV Sertifikaları ayrıca şirketin veya kuruluşun kimliğini doğrular. son kullanıcılara daha fazla güven sağlayan sertifikayı barındırır.

SSL sertifika hizmetlerimiz* sayesinde, her yıl yeni sertifikaları yapılandırmak ve dağıtmak için manuel adımlar atmanıza gerek kalmayacak. Sertifikanız geldiğinde otomatik olarak bir yenileme siparişi oluştururuz. sertifika geçerliliğinin sonuna yaklaşıyor. Ödeme yapıldıktan sonra yeni sertifikanızı sizin için otomatik olarak yapılandıracağız, doğrulayacağız ve temel hazırlığını yapacağız.

* Alanınız, SSL'yi satan aynı barındırma sağlayıcısı tarafından barındırılmalıdır. sertifika ve sunucunun cPanel, Plesk veya DirectAdmin kullanması gerekir.

Arama Motoru Sıralamanızı İyileştirin

Web sitenizin ziyaretçileri ve işletmeniz için güven ve çevrimiçi güvenlik oluşturun.

Google, web'i daha güvenli hale getirmek istiyor ve bunun büyük bir kısmı, insanların eriştiği sitelerin güvenli olmasını sağlamaktan geçiyor Google aracılığıyla yapılan aramalar güvenlidir. Bu nedenle SSL kullanan web sitelerinin arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer alma avantajı sağladığı görülmüştür.

Web sitenize SSL eklemeyi düşünmeniz için daha birçok neden var:

Hassas verileri şifrele
Kullanıcı gizliliğini koruyun
Çevrimiçi işlemlerin güvenliğini sağlayın
HTTPS'yi ve kilit simgesini etkinleştirin
Meşruiyeti kanıtla
SEO sıralamasını artırın

Tarayıcılar değişti, geride kalmayın

HTTPS aracılığıyla sunulmayan web sayfaları artık Google Chrome'da 'güvenli değil' olarak görüntüleniyor ve Mozilla Firefox. Web sitenizin bunlardan biri olmasına izin vermeyin. Bugün SSL ekleyin.
Tam otomatik provizyon ve dağıtımımızla sitenizi dakikalar içinde güvenceye alın

Genişletilmiş Doğrulama SSL'sine Yükselt

Tüm SSL sertifikaları verilerinizi korumak ve doğrulamak için benzer yöntemler kullansa da, sundukları güven ve iddia düzeyi sağlamak değişir.

Genişletilmiş Doğrulama Sertifikaları en yüksek düzeyde doğrulama ve güven sunar. Doğrulama yaparlar ve müşterilere çevrimiçi işlerle uğraşırken daha fazla güven vermek için şirketlerin ve kuruluşların adını ve konumunu gösterin.


Etki Alanı Doğrulaması (DV)

Kuruluş Doğrulaması (OV)

Genişletilmiş Doğrulama (EV)


Genişletilmiş Doğrulama SSL Sertifikaları hakkında daha fazla bilgi edinin

Çevrimiçi güvenlik ihtiyacı evrensel olsa da, tüm SSL Sertifikaları eşit şekilde oluşturulmamıştır. Aşağıdaki kılavuz Hangi sertifika türünün sizin için uygun olduğuna karar vermenize yardımcı olmak için tasarlandı.

Etki Alanı Doğrulaması (DV)

 • Yalnızca alan adının sahipliğini ve kontrolünü doğrular
 • Birkaç dakika içinde yayınlanacak
 • Tarayıcı uyumluluğunu korur

Kritik olmayan web sayfaları için ideal

DV'yi kütüphane kartı almak gibi düşünün; gerçekte kim olduğunuza dair bir onay yok , çok az gereksinim elde edilmesi ve çok hızlı bir şekilde yayınlanması.

Alan Adı Doğrulama Sertifikalarına Gözat

Organization Validation (OV)

 • Başvuru sahibinin kimliğinin doğrulanması dahil gelişmiş doğrulama
 • Bir gün içinde yayınlandı
 • Tarayıcı uyumluluğunu korur

Giriş sayfaları gibi daha hassas web sayfaları için ideal

OV'yi ehliyet almak gibi düşünün; atlanacak daha fazla engel var kütüphane kartı ama kimlik doğrulama yöntemi olarak daha güvenilir.

Kuruluş Doğrulama Sertifikalarına Gözat

Genişletilmiş Doğrulama (EV)

 • SSL Sertifikaları için en yüksek kimlik doğrulama düzeyini temsil eden, kimlik doğrulamaya yönelik standartlara dayalı yaklaşım
 • Genellikle 1-3 gün içinde yayınlanır
 • Tarayıcı ve diğer sektör uyumluluğunu korur

E-ticaret, çevrimiçi bankacılık, hesap kayıtları dahil olmak üzere hassas web sayfaları için idealdir

Elektrikli taşıtı pasaport almak gibi düşünün; çok daha sıkı süreçler, daha uzun teslim süreleri ve kim olduğunuzun kütüphane kartı veya sürücü belgesi yerine daha fazla doğrulanması. Kimliğinizi doğrulamanın en güvenilir yolu olarak uluslararası alanda tanınmaktadır.

Genişletilmiş Doğrulama Sertifikalarına Gözat
 • RapidSSL

  RapidSSL® Sertifikaları, 256 bit'e kadar veri şifreleme ve site kimlik doğrulaması ile müşterilerinizin işlemlerini güvende tutmanıza yardımcı olur. Bir sertifika satın alın ve otomatik alan denetimi doğrulaması ile kayıt işlemini hızlandırın. Hepsinden iyisi, SSL sertifikalarımız sektördeki en uygun fiyatlı sertifikalar arasındadır. Maliyetlerimizi düşük tutuyoruz ve tasarrufları size aktarıyoruz.

  Şu tarihten
  10.00$/Yıl
  Learn more
 • GeoTrust QuickSSL Premium

  Secure your website fast. GeoTrust® QuickSSL® Premium certificates are one of the quickest ways for you to start protecting online transactions and applications with SSL. With an automatic authentication and issuance process, it takes just minutes to get your QuickSSL Premium SSL certificate. After that, managing and renewing your certificates is a snap. With GeoTrust, you get inexpensive SSL without sacrificing convenience, choice, or reliability.

  Şu tarihten
  56.33$/Yıl
  Learn more
 • RapidSSL Wildcard

  RapidSSL® Wildcard Certificates help you secure multiple subdomains with one low-cost SSL certificate issued to *.yourdomain.com. Protect your customers' personal data with up to 256-bit encryption. Automated domain control validation makes site authentication a breeze. At RapidSSL, we believe in providing the SSL protection you need at a competitive price.

  Şu tarihten
  93.67$/Yıl
  Learn more
 • GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard

  Secure your domain and all same level subdomains fast. GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard certificates are one of the quickest ways to start protecting all your subdomains on a single certificate. Our automated email authentication process means you get your certificate in minutes. With QuickSSL Premium wildcard certificates, you get unlimited subdomains and on an unlimited number of servers - one certificate that will adapt as your business grows.

  Şu tarihten
  165.00$/Yıl
  Learn more
 • GeoTrust True Business ID Wildcard

  Simplify certificate management with the convenience of a Wildcard certificate. GeoTrust® True BusinessID Wildcard certificates allow you to secure multiple subdomains on a single certificate, reducing management time and cost. Whether it's your company's home page or your mail server's hostname, protecting sensitive information is your goal — and it's our goal too.

  Şu tarihten
  330.00$/Yıl
  Learn more
 • GeoTrust True BusinessID

  Business-class SSL—only better. When it comes to selecting SSL security for your business, you have a lot of choices. With GeoTrust, the decision is easy. GeoTrust® True BusinessID SSL certificates let your customers know that your site is trustworthy and that you take their security seriously enough to get your certificate from a globally trusted certificate authority.

  Şu tarihten
  80.00$/Yıl
  Learn more
 • DigiCert Secure Site

  Protect your website or email traffic with industrial-strength 2048-bit encryption with a Secure Site SSL Certificate.

  Şu tarihten
  345.00$/Yıl
  Learn more
 • DigiCert Secure Site Pro

  With Secure Site Pro SSL offer high-assurance certificate with added features for comprehensive website security.

  Şu tarihten
  790.00$/Yıl
  Learn more
 • GeoTrust True Business ID with EV

  Make a strong security statement with the green address bar. GeoTrust® True BusinessID with EV (Extended Validation) is our premium business-class SSL security product, visually confirming the highest level of authentication available among SSL certificates. The green bar says it all. Web site visitors really notice when the address bar turns green in their high-security browsers and the organization field starts to rotate between your business name and GeoTrust.

  Şu tarihten
  155.00$/Yıl
  Learn more
 • DigiCert Secure Site EV

  Secure Site Extended Validation (EV) SSL Certificates protect your most valuable assets–your customers and your brand–from phishing scams and online fraud.

  Şu tarihten
  775.00$/Yıl
  Learn more
 • DigiCert Secure Site Pro EV

  Secure Site Pro EV SSL is the highest authentication with extra features for comprehensive website security and robust protection against identity-targeted attacks.

  Şu tarihten
  1,150.00$/Yıl
  Learn more

Multi-Year SSL Certificates

Multi-year certificates allow you to pay a single discounted price for two or three years of SSL certificate coverage. When you purchase a multi-year SSL certificate, you lock in a single price for up to 3 years of coverage.

Initially, you will receive a certificate that is valid for the Certificate Authority Browser Forum's maximum allowed term (1 year and 1 month) with the right to unlimited certificate reissues during the order period.

Automated reissuance will occur automatically throughout the term to ensure continued protection for your website.

For example, a 2-year SSL certificate order works as follows:

SSL certificate lifecycle

SSL certificates must be revalidated periodically. The maximum certificate lifetime is 13 months, requiring revalidation annually.

Benefits

 • Enjoy increasing discounts for each year of coverage that you purchase.
 • Remove the hassle of annual billing.
 • Annual validation. Yearly validation of identity in shorter validity certificates prevents potential fraud and spoofing.

SSS

SSL Sertifikası nedir?

SSL Sertifikaları internette veri şifrelemeyi etkinleştirir ve verilerin bir web sunucusundan başka bir bilgisayara güvenli bir şekilde iletilmesine olanak tanır SSL ile web siteniz https protokolünü kullanabilir ve bağlantının güvenli olduğunu belirtmek için son kullanıcıların web tarayıcılarında bir asma kilit görüntüleyecektir.

Neden bir SSL Sertifikasına ihtiyacım var?

SSL Sertifikaları internetin önemli bir parçasıdır. Yalnızca bilgisayarınız ile sunucu arasındaki iletişimi şifrelemekle kalmazlar bir web sitesinin bulunduğu yer, ancak aynı zamanda bir sitenin iddia ettiği gibi olduğunun doğrulanmasını da sağlarlar.

Farklı SSL türleri nelerdir?

SSL Sertifikalarının dayandığı 3 farklı inceleme düzeyi vardır. Alan Adı Doğrulamalı (DV), Organizasyon Doğrulanmış (OV) ve Genişletilmiş Doğrulama (EV).Sertifika türleri arasındaki en büyük fark, Sertifika Yetkilisi, RapidSSL, GeoTrust ve DigiCert'in bir sertifika vermek için ihtiyaç duyduğu ve doğruladığı bilgilerle ilgilidir.Daha yüksek sertifika seviyeleri, daha fazla bilgi verir ve genellikle tarayıcı çubuğunda görüntülenir. Örneğin EV SSL, daha fazla güven oluşturmak için tarayıcı çubuğunu yeşile çevirir ve ziyaretçilere kuruluş adını görüntüler.

Wildcard SSL Sertifikası Nedir

Wildcard SSL sertifikası, diğer SSL sertifikalarıyla aynı şifreleme ve kimlik doğrulama özelliklerini sağlar ancak aynı zamanda bir web sitesinin sınırsız sayıda alt alan adı. Wildcard SSL sertifikası, kök alan adını (example.com) ve onun alt alan adlarını destekler. Learn more

EV SSL Sertifikasının avantajları nelerdir?

EV veya Genişletilmiş Doğrulama sertifikaları, mevcut en yüksek SSL sınıfıdır ve sunucunuza en fazla güvenilirliği ve güveni sağlar. EV, tüketicilere kişisel ve finansal bilgilerinin en yüksek düzeyde kimlik doğrulamayla korunduğunu garanti eder.Kurumsal acente kayıt kontrolleri, başvuru sahibinin iletişim bilgileri ve işletmenin en az 3 yıldır var olup olmadığı gibi ek doğrulamalar yapılır.EV sertifikalar iş açısından kritik web sayfaları için en uygun olanlardır.

SSL sertifikalarımız Çevrimiçi Güvenlik alanında en güvenilir markalardan bazılarındandır.